Η σκάλα του Φωτός
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Η σκάλα του Φωτός

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Χαίρομαι πολύ που σας βρήκα

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

anataxia



Εγώ πληροφορίες για τον Αρχάγγελο Μιχαήλ έψαχνα κι εκείνος με οδήγησε στην παρέα σας. Τον ευχαριστώ πολύ και στέλνω πολύ αγάπη και φως σε όλους σας.
Παρακαλώ να με συγχωρέσετε αλλά στον Λευκό Κρίνο στέλνω και μια μεγάλη αγκαλιά γιατί πριν από τρία χρόνια περίπου έστελνα μυνήματα όλο απελπισία προσπαθώντας από κάπου να βρω φως και απαντούσε σε όλα με μεγάλη υπομονή. Είμαι ευγνώμων που σε ξαναβρήκα Λευκέ Κρίνε έτσι, (τυχαία), που λέει ο λόγος. Σας φιλώ

tina asteri



anataxia καλώς μας ηρθες κ καλή διαμονή με αγάπη κ φως... Very Happy sunny sunny sunny
Χαιρομαι πολύ που ο Αρχάγγελος Μιχαήλ...ο Πρίγκηπας του Φωτός, στάθηκε αφορμή να μπείς στο φως κ θα χαρεί πάρα πολύ εαν το αναπτύξεις..... sunny
Την ωρα που σε διάβαζα...έλαβα κάποιο μνμ και επρεπε να στο παραθέσω. flower

Λευκός Κρίνος

Λευκός Κρίνος
Admin

Καλώς ήλθες λοιπόν Anataxia! flower
Σε ευχαριστώ και προσωπικά για τα καλά σου λόγια! Smile

anataxia



tina asteri έγραψε:anataxia καλώς μας ηρθες κ καλή διαμονή με αγάπη κ φως... Very Happy sunny sunny sunny
Χαιρομαι πολύ που ο Αρχάγγελος Μιχαήλ...ο Πρίγκηπας του Φωτός, στάθηκε αφορμή να μπείς στο φως κ θα χαρεί πάρα πολύ εαν το αναπτύξεις..... sunny
Την ωρα που σε διάβαζα...έλαβα κάποιο μνμ και επρεπε να στο παραθέσω. flower

Ευχαριστώ πολύ και νιώθω υπέροχα που έλαβες μύνημα όταν με διάβαζες. Να έχεις πάντα φως προικισμένο πλάσμα sunny

anataxia



Λευκός Κρίνος έγραψε:Καλώς ήλθες λοιπόν Anataxia! flower
Σε ευχαριστώ και προσωπικά για τα καλά σου λόγια! Smile

Ούτε φαντάζεσαι πως ένιωσα μόλις διάβασα Λευκός Κρίνος. Είμαι ευγνώμων που ο Μιχαήλ με έφερε ξανά κοντά σου. Σ΄ευχαριστώ για όλα όσα μου πρόσφερες τότε, ήταν τόσο σημαντικά για μένα. ΄Εδινες συμβουλές με υπομονή σε ένα πλάσμα που έπασχε από νευρική ανορεξία και έπαιρνε αντικαταθλιπτικά για να κρατηθεί στη ζωή και να μεγαλώσει τα παιδιά της. Νομίζω και τότε ο Μιχαήλ σε καθοδηγούσε. Ευχαριστώ που υπάρχεις. Νιώθω σαν να ξαναβρέθηκα με έναν καλό φίλο που είχα χάσει. cheers

Λευκός Κρίνος

Λευκός Κρίνος
Admin

anataxia έγραψε:
Λευκός Κρίνος έγραψε:Καλώς ήλθες λοιπόν Anataxia! flower
Σε ευχαριστώ και προσωπικά για τα καλά σου λόγια! Smile

Ούτε φαντάζεσαι πως ένιωσα μόλις διάβασα Λευκός Κρίνος. Είμαι ευγνώμων που ο Μιχαήλ με έφερε ξανά κοντά σου. Σ΄ευχαριστώ για όλα όσα μου πρόσφερες τότε, ήταν τόσο σημαντικά για μένα. ΄Εδινες συμβουλές με υπομονή σε ένα πλάσμα που έπασχε από νευρική ανορεξία και έπαιρνε αντικαταθλιπτικά για να κρατηθεί στη ζωή και να μεγαλώσει τα παιδιά της. Νομίζω και τότε ο Μιχαήλ σε καθοδηγούσε. Ευχαριστώ που υπάρχεις. Νιώθω σαν να ξαναβρέθηκα με έναν καλό φίλο που είχα χάσει. cheers
Με τιμούν τα λόγια σου,ευχαριστώ πάρα πολύ !
Είθε η Ζωή σου να αγναντεύει τώρα & στο εξής το Φως! Smile

tina asteri



anataxia έγραψε:
tina asteri έγραψε:anataxia καλώς μας ηρθες κ καλή διαμονή με αγάπη κ φως... Very Happy sunny sunny sunny
Χαιρομαι πολύ που ο Αρχάγγελος Μιχαήλ...ο Πρίγκηπας του Φωτός, στάθηκε αφορμή να μπείς στο φως κ θα χαρεί πάρα πολύ εαν το αναπτύξεις..... sunny
Την ωρα που σε διάβαζα...έλαβα κάποιο μνμ και επρεπε να στο παραθέσω. flower

Ευχαριστώ πολύ και νιώθω υπέροχα που έλαβες μύνημα όταν με διάβαζες. Να έχεις πάντα φως προικισμένο πλάσμα sunny

Σ΄ευχαριστώ κι εγω με την σειρά μου για τα ομορφα λόγια σου.Να σαι καλά. I love you flower Αγάπη I love you και Φως sunny στην ζωη σου!!!

secretsoul

secretsoul
Admin

Καλως ορισατε παιδια!Και απο μενα με πολυ αγαπη!

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης